Klauskite telefonu: +370 (679) 61 633
Atgal

Klausimai ir atsakymai

Pagalba gyvai

Pateikiame Jums atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus:

Gamyba

Koks popierius naudojamas vizitinėms kortelėms?
Vizitinės kortelės yra spausdinamos ant kokybiško balto „Invercote“ popieriaus, kurio gramatūra 230 g/m2.
Per kiek laiko pagaminamos vizitinės?
Vizitinių kortelių gamyba ofetiniu būdu trunka 2-3 d.d. Šilkografijos būdu apie savaitę, tačiau šiuos užsakymus deriname individualiai.
Ar gaminate dvipusius blankus ir vokus?
Ne, vokų ir blankų spauda yra vienpusė.
Koks minimalus užsakymo kiekis?
Prie kiekvienos prekės gamybos sąlygų bei kainos pažymėtas ir minimalus užsakymo kiekis. Vizitinių kortelių ir vokų minimalus užsakymo kiekis yra 100 vnt., blankų 50 vnt.

Darbas su šablonais

Jeigu neredaguosiu antros vizitinės kortelės pusės, kokia ji bus?
Jeigu neredaguosite antros vizitinės kortelės pusės ir užsisakysite vienpuses vizitines korteles, antroji vizitinės kortelės pusė bus tiesiog balta.
Ar galiu išsaugoti sukurtą šabloną?
Taip, kuriant vizitinę kortelę yra galimybė išsaugoti jos šabloną. Tereikia jį pavadinti tam tikru pavadinimu ir vėliau rasite savo paskyroje "Mano šablonai" skiltyje.
Ką galiu pakeisti Jūsų siūlomam šablone?
Mūsų siūlomą šabloną galite visiškai individualizuoti pagal savo norus ir poreikius. Galite keisti fono ir šrifto spalvas, įvesti spalvas pagal HEX, RGB, CMYK kodus, pasirinkti šriftus, pridėti/išimti tekstą, įsikelti logotipą/paveikslėlį, susigeneruoti QR kodą, pasirinkti išdėstymą.
Kaip naudotis Prekių kūrimo redaktoriumi?
Mūsų paslaugomis naudotis išties paprasta: Jums tereikia išsirinkti norimą produktą iš mūsų katalogo, pasirinkti jums patinkantį šabloną, redaguoti jį pagal savo reikmes, nurodyti kitas svarbias produkto savybes ir sumokėjus laukti užsakymo savo namuose.
Ar galiu įsikelti savo šabloną?
Taip, galite. Kaip tai padaryti rasite čia: http://spaudosvartai.lt/failu-ikelimas-i-cloud/

Pirkimo procedūra

Prekių grąžinimas
“Spaudos Vartų” gaminius galite grąžinti šiais atvejais: • gavote ne Jūsų užsakytą prekę; • jeigu matomos gamybos klaidos; • kitais įstatymo numatytais atvejais.

Pristatymas

Kaip atsiimti prekes?
Šiuo metu "Spaudos Vartų" gaminius pristatome per "Venipak" kurjerius arba atsiimti prekes galite patys adresu Kęstučio g. 56, LT-44305 Kaunas. Kai su jumis susisiekia Venipak kurjeris, su juo turite sutarti pristatymo laiką tą pačią dieną.
Ar pristatote prekes į užsienį?
Ne, kol kas užsakymų pristatymas vyksta Lietuvos ribose, tačiau artimiausiu metu tikimės pasiūlyti galimybę pristatyti prekes ir kitose ES šalyse.
Koks Spaudos vartų prekių pristatymo terminas?
Įprastai prekių pristatymas trunka 1 – 2 darbo dienas, po to, kai užsakymas pagamintas. Kai užsakymas būna pagamintas ir perduotas kurjeriui, Jūs gaunate tai pranešantį el. laišką. Dažniausiai tai reiškia, kad užsakymą gausite jau kitą dieną. Maksimalus pristatymo terminas 4 d.d. (nebent prekės aprašyme nurodyta kitaip).
Kiek kainuoja pristatymas?
Prekių pristatymas kainuoja priklausomai nuo pristatymo laiko: - 15 Lt, jeigu prekes jums kurjeris galės pristatyti iki 17 val. - 25 Lt, jeigu kurjeris prekes pristatys po 17 val.

Atsiskaitymas

Ką daryti sumokėjus pavedimu?
Geriausia, jeigu pasirenkate mokėjimą pavedimu, tai apmokėję užsakymą atsiųstumėte mums pavedimo išrašą į info@spaudosvartai.lt. Taip greičiau atiduosime užsakymą spaudai.
Kokiais būdais galiu atsiskaityti?
Apmokėti užsakymą galite šiais būdais: naudodamiesi savo el. bankininkyste; pavedimu arba per PayPal.

Vartotojo profilis

Kaip gauti PVM sąskaitą faktūrą?
Kiekvieno užsakymo PVM sąskaitą faktūrą rasite savo vartotojo profilyje, "Užsakymai" skiltyje. Ten tereikia paspausti "Atsisiųsti sąskaitą".
Ar galiu užsisakyti neprisijungęs?
Ne. Užsakymą galite atlikti iki galo tik kaip prisiregistravęs vartotojas. Svarbu, kad pateiktumėte teisingus savo rekvizitus registruojantis, nes jie bus reikalingi pristatymo metu.
Kaip sekti užsakymo statusą?
Užsakymo statusą galite matyti prisijungę prie savo paskyros "Užsakymai" skiltyje. Ten prie kiekvieno užsakymo yra jo Statusas.

Kita

Kas yra Spaudos Vartai?
Esame spaudos, verslo dovanų bei interjero detalių revoliucija internete. Tai nauja ir inovatyvi erdvė, skirta Jūsų reklamos, įvaizdžio ar interjero dizaino kūrimui. Susipažinkite su mūsų teikiamomis paslaugomis ir dalyvaukite kūrybiniame procese patys, sutaupydami laiką bei pinigus.
Kokia Spaudos vartų prekių kokybė?
"Spaudos Vartai" tiekia tik aukščiausios kokybės gaminius.
cl=faq(show/hide)