Klauskite telefonu: +370 (679) 61 633
Atgal

Kaip tai veikia?

1. Užsiregistruokite
Pirminei registracijai Jums reikės užpildyti tik kelis laukus. Visą sekančia informaciją paprašysime Jūsų užpildyti tik atliekant užsakymą. Siūlome pasinaudoti prisijungimą per Facebook ir Google+ sistemas.


2. Išsirinkite vieną iš mūsų paruošų spaudos šalbonų arba įkelkite savo turimą spaudos failą

Dizainerių paruošti šablonai
Esame Jums paruošę daugybę vizitinių kortelių, firminių blankų bei kitų spaudos gaminių šablonų, kuriuos sukūrė mūsų dizaineriais.

Šablonai pagal Jūsų pageidavimus
Jeigu tarp Jų neradote Jums patinkančių - ne problema, kadangi galime Jums sukurti spaudos dizainą pagal Jūsų pageidavimus. Vėliau tą šabloną patalpinsime Jūsų profilyje ir Jūs jį galėsite naudoti kiekvieną kartą kai reikės atlikti užsakymą.

Jūsų turimi spaudos failai

Jeigu turite savo mėgiamus šablonus, galite juos naudoti kiekvieną kartą užsakant spaudos darbus. Pirmą kartą paprašysime Jūsų įkelti šį faila užsakant spaudos darbus, o vėliau šį spaudos failą matysite tiek prie savo senų užsakymų, tiek skiltyje MANO FAILAI.


3. Pasirinkite užsakymo sąlygas
Pasirinkite užsakymo kiekius, dydžius, pusių skaičių bei kitas sąlygas. Atsižvelgiant į jas automatinė kainas skaičiuoklė Jums iškart suskaičiuos Jūsų gaminio gamybos kainą. Daugeliui gaminių mes siūlome Jums užsisakyti dizainerio pagalbą, kuris padės atlikti korekcijas Jūsų spaudos gaminiui.


4. Atlikite apmokėjimą arba sudarykite sutartį periodiniam atsiskaitymui
Siūlome galimybę atsiskaityti naudojantis Paysera mokėjimų sistema, kuri leis Jums atlikti mokėjimą iš bet kurios Lietuvos banke Jūsų esančios sąskaitos. Taip pat visiems besinaudojantiems Paypal sistema, siūlome galimybę atsiskaityti tiek virtualiais pinigais, tiek kreditine kortele susieta su Paypal sistema. 

Sudariusiems ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis, suteikiame kredito limitą mėnesiui laiko bei galimybę už visus pagamintus spaudos gaminius bei suteiktas paslaugas atsiskaityti už praėjusį mėnesi. 

Plačiau apie atsiskaitymo sąlygas ir galimybes galite susipažinti puslapyje Atsiskaitymas ir pristatymas5. Užsakymas bus pristatytas Jūsų nurodytu adresu
Priklausomai nuo gaminio ir užimtumo, Jūsų užsakymą pagaminame ir Jums pristatome per 2-5 darbo dienas. Kai kurie spaudos gaminiai kaip pavyzdžiui visa šilkografinė spauda (plastikinės vizitinės kortelės ir pan.) gaminamos ne trumpiau nei 5 darbo dienos.

Pristatymo paslaugą atlieka kurjeris. Galite rinktis ar pageidaujate prekę gauti savo nurodytu adresu ar norite ją atsiimti iš artimiausio terminalo arba mūsų partnerio atstovybės.


Plačiau apie pristatymo sąlygas ir galimybes galite susipažinti puslapyje Atsiskaitymas ir pristatymas


Jeigu turite klausimų galite atsakymus rasti Klausimų ir atsakymų skiltyje arba tiesiog susiekite su mumis visais nurodytais Kontaktais

 
  Privalote žinoti:

1. Visi Jūsų užsakymai turi savo istoriją ir bet kada gali būti pakartoti su tomis pačiomis sąlygomis ir spaudos šablonais.

2. Visi Jūsų įkelti failai saugomi Jūsų profilyje.

3. Neprivalote rinktis iš mūsų sukurtų šablonų - susisiekite su mumis ir mes Jums paruošime tik Jums skirtą ir pagal Jūsų norus sukurtą spaudos failą ir patalpinsime jį Jūsų profilyje.

4. Jau greitai savo profilius galėsite susieti su Google Drive, DropBox bei kitomis CLOUD sistemomis.

 Atgal
Eiti į viršų

Reikia pagalbos?

Neseniai išbandėme “Spaudos vartų” paslaugas ir likome itin patenkinti: šablono gamybai sugaišome vos keletą minučių, nustebino maža kaina bei itin greitas paslaugos atlikimo greitis.
quote_box_bottom

Augustinas Kubiliūnas

Druskininkų Hermis Komercijos vadovas

cl=content(show/hide)