Klauskite telefonu: +370 (679) 61 633
Atgal

Nauda jūsų verslui

Leiskite įsivaizduoti, su kokiomis problemomis kasdien susiduriate savo versle. Priėmus naują darbuotoją skubate jam pagaminti vizitines korteles ar blankus? Jūsų reklamos dizaineris išvykęs, o Jūsų net nenumanote, kur visi įmonės reklamos maketai? Vėl nerandate reklamos šablonų ir dokumentų, tad reikia viską kurti iš naujo? Kiek laiko prie viso to vėl teks sugaišti? Naudodamiesi „Spaudos vartų“ paslaugomis su tokiomis problemomis nesusidursite, nes:

  • Visi Jūsų reklamos spaudos dokumentai visuomet bus vienoje vietoje – sukurtame Jūsų įmonės profilyje ir garantuojame, jog niekur nedings
  • Jūs pats galėsite išsirinkti labiausiai patinkantį produkto stilių arba susikurti savo
  • Tapęs nuolatiniu „Spaudos vartai“ klientu galėsite naudotis išskirtinėmis paslaugų sąlygomis, ypatingai palankiomis kainomis ir pasiūlymais
  • Turėsite galimybę atsiskaityti už numatytą laikotarpį Jums patogia forma
  • Jums nereikės rūpintis produktų atsiėmimu – Jus jie pasieks tiesiai į namus Naudotis „Spaudos vartai“ paslaugomis – greita, praktiška ir patogu. Kaip tik tai, ko reikia Jūsų verslui!
Atgal
Eiti į viršų

Reikia pagalbos?

Spaudos Vartus” savo marketingo priemonių gamybos partneriu pasirinkome neatsitiktinai – tinklapyje greitai pasiruošiame mums reikalingas darbo priemones, gamintojai tiksliai laikosi savo pateiktų užsakymo terminų.
quote_box_bottom

Rokas Buračas

Basketnews” Vyr. Redaktorius

cl=content(show/hide)