Vizitinės kortelės

Vizitinės kortelės

Kaina nuo 8,76 € (30,25 Lt) / 100 vnt.

Nėra nieko geriau už klasiką. Jeigu Jums reikia profesionaliai atrodančios vizitinės kortelės, kurią gausite tiesiai Jūsų nurodytu adresu per 48 valandas, tuomet Jūs kreipiatės į teisingą kompaniją.

Klasikinės vizitinės kortelės

Savo įmonės įvaizdį reprezentuokite įteikdami klientui solidaus dizaino klasikinę vizitinę kortelę. Jūsų sukurtos popierinės kortelės nurodytu adresu bus pristatytos iš karto, kai tik jas pagaminsime, t.y., per 3-4 dienas nuo užsakymo priėmimo datos.

Mūsų puslapyje galėsite pasirinkti vieną iš siūlomų šablonų, o jei norite unikalaus dizaino kortelės, galėsite išbandyti įvairias stilių, teksto šriftų, spalvų variacijas bei išdėstymą. Jūsų kortelę išskirtine pavers pasirinktas paveikslėlis, nuotrauka ar QR kodas su nuoroda. Būkite kūrybiški ir savo idėjas išreikškite taiklia filosofine mintimi – kortelės gavėjas tikrai Jus atsimins. Kad vizitinė kortelė kuo ilgiau išliktų reprezentacinė, mūsų įmonė siūlo pasigaminti popierines korteles apvaliais kampais, kurie išlaikys formą ilgiau ir nesusilankstys. Patys susikūrę savo vizitinę kortelę, sutaupysite pinigus, kuriuose būtumėte sumokėję dizaineriui!

Klasikinės vizitinės kortelės yra itin paprastas, tačiau labai patogus ir nebrangus būdas prisistatyti ir apie save priminti klientui, kuris čia ras visą reikiamą informaciją. Kaip neatsiejamas įmonės marketingo atributas, vizitinės kortelės gali ne tik reprezentuoti Jūsų bei kompanijos tikslus ir įvaizdį, bet ir pristatyti naują teikiamą paslaugą, projektą ar iniciatyvą, kurioje dalyvaujate. Metas atsinaujinti!

Produkto ir gamybos kainos

Kiekis:
Pusių skaičius:
Apvalinti kampai:
Kaina:

Gamybos ir pristatymo sąlygos

Gamyba
Jūsų klasikines vizitines korteles mes pagaminsime per patį trumpiausią įmanomą laiką. Produkcijos gamyba užtrunka vidutiniškai 2-3 dienas nuo užsakymo priėmimo datos.

Pristatymas
Jūsų užsakytą produkciją Jums tiesiai nurodytu adresu pristatys kurjerių siuntų tarnyba. Produkciją pristatome per 3-4 dienas nuo užsakymo priėmimo datos. 

Kitos sąlygos
Prašome atsižvelgti į tai, jog dėl Jūsų ekrano specifikacijų spalvų tonai ekrane ir ant pagamintos produkcijos gali šiek tiek skirtis.
Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.
Naudojamas 330 gsm Ivory Board popierius.

Populiariausi šablonai

Reikia pagalbos?

Spaudos Vartus” savo marketingo priemonių gamybos partneriu pasirinkome neatsitiktinai – tinklapyje greitai pasiruošiame mums reikalingas darbo priemones, gamintojai tiksliai laikosi savo pateiktų užsakymo terminų.
quote_box_bottom

Rokas Buračas

Basketnews” Vyr. Redaktorius